Leczenie bezsenności - Psychiatra Wrocław

Main menu

Opinie pacjentów

Jestem już od dłuższego czasu pod opieką Pani Profesor i widzę, jak stopniowo, stopniowo, lecz systematycznie mój stan poprawia pod wpływem Jej leczenia… Jest to o tyle – w moim przekonaniu – szczególne, że przeżycia, które ten stan wywołały nie zniknęły, sytuacja traumatyczna trwa nadal, jednakże siła, z jaką ją odczuwam, znacznie osłabła. Bardzo dziękuję 🙂 A.E.

Znakomity lekarz o wielkiej kulturze osobistej, stawiający bardzo trafne diagnozy, na podstawie wnikliwie przeprowadzonego wywiadu. Trafnie dobiera zindywidualizowaną terapię, zwracając baczną uwagę na możliwe skutki uboczne. Bardzo polecam.
jurek101

Bardzo polecam wizyty u Pani prof., zawdzięczam jej pomoc w wyprowadzeniu z głębokiej depresji po długiej, męczącej i nieprzynoszącej efektów drodze wizyt u specjalistów. Dopiero prof. trafnie zdiagnozowała problem i dobrze dobrała leki, wzbudziła też nadzieję i zaufanie, jest cierpliwa, ciepła i konkretna. Czuć, że zna się na rzeczy, panuje nad sytuacją i buduje b. dobry kontakt z pacjentem. Od pierwszego spotkania minęło już 5 lat, gdy stan zdrowia czasami się pogarsza zawsze można liczyć na fachową pomoc i szybko wrócić do równowagi i cieszenia się życiem. Wiem, że jest godna polecenia, bo kilku osobom bliskim ją polecałam i wszyscy byli zadowoleni.
J.D.

Od niedawna jestem pod opieką Pani Profesor. Mój przypadek był nagły, a Pani Profesor wykazała się dużą elastycznością w organizacji szybkiego spotkania. Prof. Rymaszewska od pierwszego momentu wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Moje leki zostały bardzo dobrze dobrane i dzięki nim mogę normalnie funkcjonować. Kontakt z Prof. Rymaszewską jest możliwy telefonicznie i mailowo, Pani Prof. zawsze szybko odpowiada. Pani Profesor jest bardzo sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, a podczas wizyt panuje luźna i mila atmosfera.
aa

Pani prof. J. Rymaszewska to specjalista o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Od dwóch lat mój syn jest pod Jej opieką i jestem szczęśliwa, że po kilku latach szukania dobrego specjalisty, udało nam się dostać do Pani prof. Rymaszewskiej. Stan zdrowia mojego syna poprawił się szybko i narodziła się w nas nadzieja na Jego wyleczenie. Pani prof. ma bardzo dobre podejście do pacjenta, co również miało dla nas ogromne znaczenie, gdyż wcześniej mój syn nie akceptował leczenia. Dzięki Pani prof. mój syn czuje zdecydowaną poprawę zdrowia oraz czuje się bezpieczny wiedząc, że jest pod Jej opieką. Jestem wdzięczna Pani prof. J. Rymaszewskiej za Jej profesjonalizm oraz za dobry kontakt, który budzi w pacjencie zaufanie. Polecam.
I.S.

Jestem pacjentką Pani Profesor i uważam, że spotkało mnie ogromne szczęście, że trafiłam akurat do Pani Profesor, która jest wybitnym specjalistą, angażującym się całkowicie w problemy swoich pacjentów tak, aby otrzymali właściwą pomoc. Na co dzień mieszkam w Danii, gdzie od dwóch lat walczyłam z chorobą, a lekarze rozkładali ręce, nie umiejąc mi pomóc w żaden sposób. Zdecydowałam się pojechać do Polski, szukać pomocy. Jestem wraz z całą rodziną bardzo wdzięczna, bo dzięki leczeniu u Pani Profesor powróciłam do normalnego życia – pomimo iż straciłam wszelkie nadzieje. Pani Profesor ma świetny kontakt z pacjentem, a także, w razie konieczności, z jego rodziną. Jest cierpliwa, zawsze znajdzie czas i umie pocieszyć nawet przy najgorszym ataku choroby. To ważne, aby czuć się bezpiecznym w swojej chorobie, a przy Pani Profesor tak właśnie jest. Serdecznie dziękuję i bardzo polecam wszystkim potrzebującym fachowej, płynącej prosto z serca pomocy.
A.J.

Jestem wieloletnim pacjentem Pani profesor i serdecznie dziękuję Jej, iż zajmuje się z ogromną troską moją osobą, jak również innymi osobami. Poleciłem im skontaktowanie się z Nią w klinice AM i zawsze dostawaliśmy rzetelną, a zarazem czułą opiekę. Wiem, że Panią profesor cechuje przeogromna empatia wobec nas – i jak sądzę, każdego bez wyjątku pacjenta – szukających pomocy. Dlatego, że znowu potrzebuję przekazać młodemu człowiekowi (oraz wszystkim innym ) informację o bezinteresowności, rzetelności i fachowości Pani profesor i to, że nieoczekiwanie poszukano mi w Internecie tę formę podziękowań, piszę tę uczciwą ocenę. Choć powinienem to ostatnie słowo (dotyczące wiedzy Pani profesor i umiejętnego korzystania z niej) zastąpić ładniejszym, mądrzejszym określeniem wiedzy, to niechaj to niezgrabne słowo pozostanie.
samotny ojciec – W. F.

Polecam ! To wybitny specjalista. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Świetnie dobiera leki i zawsze z uwagą wysłuchuje pacjenta. Pani Profesor jest bardzo kontaktowa i miła. Bardzo rzetelnie przeprowadza wywiad lekarski. Nie zamieniłabym tego lekarza na żadnego innego. Dzięki Pani Profesor, mimo swojego schorzenia, prowadzę normalne i aktywne życie zawodowe i rodzinne.
Pacjentka

Źródło opinii: www.znanylekarz.pl